fbpx

O mne

Viem, ako efektívne nastaviť vaše finančné produkty.
Mám prehľad, skúsenosti a cieľ meniť veci k lepšiemu. 

O mne

 Som vďačná za prácu, vďaka ktorej pomáham druhým. Spokojnosť a vďačnosť klientov ma posúva ďalej, som ich dlhodobým partnerom na ceste životom. Verím, že aj mnohým ďalším môžem ukázať cestu, akou sa dopracujú k finančnej slobode.  

Je dôležité, aby klienti riešili svoje finančné otázky s profesionálom, takže je samozrejmosťou, že mám licencie vo všetkých bankových sektoroch NBS. Medzi mojich partnerov patria všetky banky a poisťovne na Slovensku a preto viem posúdiť, ktorý produkt je pre klienta ten najvhodnejší. Už dávno viem, že najlepšia hypotéka nie je len tá s najnižšou úrokovou mierou, že nie každá poistka je dobrá poistka a že staré investičné produkty vám nielen nezarobia, ale vás vedia aj pripraviť o peniaze. Moje odporúčania sú založené na faktoch a na štatistikách, nie na predpokladoch. Poskytujem komplexné finančné riešenia. Pomáham ľuďom zhodnotiť a ochrániť svoj majetok a zabezpečiť si budúcnosť, akú si predstavujú. 

Pracujem ako finančný agent Swiss Life Select Slovensko. Mám za sebou silnú spoločnosť, profesionálov a skvelých ľudí. Patrím do tímu oblastného riaditeľa Ladislava Smoroňa a jeho odborníkov na financie. Uverejňujem články na podnikajte.sk, sledujem ponuku na trhu a neustále sa vzdelávam, aby som mohla klietom aj naďalej prinášať riešenia šité na mieru.


O spoločnosti

Swiss Life Select Slovensko

Patríme k odborníkom švajčiarskej finančnej skupiny Swiss  Life s viac ako 160-ročnou históriou, ktorá si dlhodobo drží  vedúce postavenie na trhu životného poistenia. 

Skúsenosti s produktami, know-how o rizikách, kvalita  servisu a finančného sprostredkovania a tiež výkonné  obchodné siete tvoria základ tohto úspechu. 

Pomáhame ľudom žiť život podľa vlastných predstáv

www.swisslifeselect.sk