fbpx

Moje služby

Analýza finančného portfólia, sprostredkovanie finančných služieb a investičné poradenstvo. Poskytujem komplexné riešenia šité na mieru.

Komplexné finančné poradenstvo

Analýzou vášho finančného portfólia a správne zvolenou kombináciou finančných produktov sa spoločne dopracujeme k úspore vašich peňazí a 
k rastu vášho majetku.

Analýza aktuálnych zmlúv
Analýza aktuálnych zmlúv

Veľa z vašich finančných produktov, ktoré ste uzatvorili pred niekoľkými rokmi, sú už dávno nevýhodné.

Hypotéka, poistka alebo sporenie.
Porovnám vaše zmluvy s aktuálnou ponukou na trhu a nastavím ich tak, aby prinášali väčší úžitok. Vám, nie banke, či poisťovni.

Spolupracujem so všetkými bankami a poisťovňami na Slovensku. Sledujem nielen ich aktuálne ponuky, ale aj legislatívu a makroekonomický vývoj. Možnosti na trhu sa neustále menia a preto zabezpečím, aby vaše finančné produkty boli aktuálne a výhodné.

finančný plán
Finančný plán

V každej fáze života máte iné priority. S prvým zamestnaním prichádza potreba auta, so svadbou prvé bývanie a s dieťaťom zase nárast výdavkov na vzdelanie.

Ako sa pripraviť na všetky plánované, ale aj nečakané udalosti dopredu a byť finančne nezávislý čo najskôr, to získate vďaka môjmu odbornému poradenstvu.

Vypracujem váš finančný plán a vďaka nemu sa pripravíte na budúcnosť, akú si predstavujete. Budem vás sprevádzať vašim životom aj naďalej a odbremením vás od povinností, aby ste vy mohli žiť život podľa vlastných predstáv.

Hypotéka
Rýchla pomoc

Vyhliadli ste si nový byt, dom, pozemok? Vypočítam vám, na akú výšku hypotéky máte nárok a kde ju môžete získať najvýhodnejšie.

Chcete sa poistiť? Nastavím vám poistku podľa rizík, ktoré vám naozaj hrozia.

Plánujete investovať? Ukážem vám najvhodnejšie možnosti pre krátkodobý, strednodobý aj dlhodobý variant.

Nemusíte navštevovať banky, poisťovne, či zdĺhavo hľadať možnosti na internete.
Porovnám pre vás všetky ponuky na trhu a odporučím vám riešenie, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám a potrebám.

Finančné sprostredkovanie

Ponuka mojich služieb je bohatá. Ponúkam sprostredkovanie v nasledujúcich oblastiach.

 
Hypotéka na mieru

Splňte si sen o vašom bývaní. Prezradím vám, ako platiť za svoje úvery menej. Spolupracujem so všetkými bankami, vyjednám vám najlepšie riešenie na trhu. Nemusíte nikam chodiť, žiadosť môžete podpísať v pohodlí domova a všetky náležitosti potrebné k čerpaniu nechajte na mňa. Zabezpečím, aby proces vybavovania hypotéky bol rýchly a čo najjednoduchší. So mnou získate hypotéku šitú na mieru.

poistenie Rodiny

Do života môžu zasiahnuť nečakané situácie a ja vám pomôžem pripraviť sa na ne. Poznám rozdiely medzi poisťovňami aj produktami, ktoré ponúkajú. Spracovávam ponuky všetkých poisťovní a viem, že často pri plnení poistnej udalosti rozhoduje práve detail. Vysvetlím vám, akým rizikám čelíte a ako nastaviť poistku tak, aby ste mali dostatočnú finančnú oporu v ťažkých časoch.

Dôchodok

Pozrieme sa spoločne, akú výšku dôchodku vám garantuje štát a či ju považujete za dostatočnú. Pripraviť sa na jeseň života a mať dôchodok, aký si predstavujete, nastavíme vďaka širokému portfóliu investičných produktov.
Pomôžem Vám tiež zorientovať sa v ponuke starobných dôchodkových poisťovní, vrátane správneho nastavenia investovania v 2. pilieri a v 3.pilieri.

Investície

Či sporíte na dôchodok alebo na vysokú školu pre dieťa, našim spoločným cieľom je maximalizovať výnos z vašich vkladov a preto vám navrhnem to pravé riešenie pre rast vášho finančného majetku. Ak už máte sporiaci-investičný produkt, dôkladne ho zanalyzujem a vypočítam vaše budúce výnosy, aby ste sa ubezpečili, že neodkladáte peniaze tam, kde strácajú hodnotu.

poistenie domu, bytu

Poistenie domácnosti a nehnuteľnosti má svoje náležitosti. Detailne si prezriem vašu zmluvu a porovnáme s riešeniami dostupnými na trhu. Posúdim podmienky jednotlivých poisťovní a spolu vyberieme riešenie, ktoré najviac zopdpovedá vašim predstavám a potrebám.

poistenie auta

Tí, ktorí majú skúsenosť s malou dopravnou nehodou, potvrdia, že na výbere poistenia vozidla naozaj záleží. Či už ide o PZP alebo havarijné poistenie, na základe porovnania všetkých poskytovateľov vieme spolu vybrať, ktoré poistenie je pre vaše vozidlo to pravé. Rozhoduje nielen cena, ale aj podmienky plnenia v čase poistnej udalosti.

Zdravotné poistenie

150 EUR na zubné ošetrenia, 200 EUR na doplatky za lieky, poistenie nad rámec zákona a ďalšie benefity. Veľa klientov ani netuší, na čo majú nárok ako poistenci konkrétnej poisťovne. Predstavím vám benefity všetkých zdravotných poisťovní a na základe vášho veku, pohlavia a zdravotného stavu nájdeme pre vás tú najvhodnejšiu.

Stavebné sporenie

Produkty stavebného sporenia sa tešili obľube hlavne v minulosti. Dnes ich však tiež môžte využiť vo svoj prospech hlavne v prípade, ak vám banka nedá dostatočné prostriedky na financovanie vašej nehnuteľnosti. Kedy a ako nastaviť stavebné sporenie a či je pre vás vhodné, si povieme pri kúpe, stavbe alebo rekonštrukcií vášho vysnívaného domova.

Iné

Platba za bežný účet, telekomunikační a internetoví operátori, aplikácie, ktoré ponúkajú menej než ich lacnejší konkurenti. Tam všade je priestor ušetriť. Ukážem vám nový spôsob, ako sa pozerať na rodinný rozpočet. Šetriť tam, kde to nebolí a míňať na veci, ktoré vám prinesú najviac úžitku.